PRO R-MOTORS SIA ir viena no lielākajām un stabilākajām Latvijas kompānijām, kas profesionāli nodarbojas ar kvalitatīvu kvadriciklu un motorolleru tirdzniecību, moto tehnikas nomu, moto servisa pakalpojumiem un profesionāla motosportista ( profesionāla motokrosa braucēja pieredze jau 25gadus ) konsultācijām. PRO R-MOTORS motosalons ir dibināts 2005. gada martā ar mērķi izveidot stabilu, konkurētspējīgu moto tirdzniecības tīklu un piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem labas kvalitātes moto tehniku un tās servisu.
 
Firmas vadošais darbinieks Raimonds Baltgalvis savu pieredzi moto tirdzniecībā ir ieguvis trīs gadus strādājot Vācijā SUZUKI moto centrā, vēlāk piecus gadus strādājot par motociklu rezerves detaļu speciālistu vienā no prestižākajiem moto saloniem Latvijā, kas nodarbojas ar SUZUKI, PIAGGIO, GILERA, APRILIA, YAMAHA un Harley Davidson motociklu tirdzniecību, bez tam 25 gadus profesionālā līmenī nodarbojies ar motokrosu, kur ir guvis ievērojamus rezultātus gan Latvijā, Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā un Krievijā ( Vairākkārtējs Latvijas, Baltijas, PSRS, Polijas un Vācijas čempions ). 2005.gada septembrī tika dibināta firma PRO R-MOTORS SIA ar mērķi popularizēt labākos Taivānas brendus DINLI, TGB, ACCESS, KYMCO un Austrijas GENERIC Latvijā.
 
No 2009. gada aprīļa esam paplašinājuši moto tirdzniecību un atvēruši jaunu un plašu motosalonu Zolitūdes ielā 49a Rīgā, kā arī esam uzsākuši profesionāli nodarboties ar moto tehnikas nomu un servisa pakalpojumiem.

Publikācijas:

Sports padara mūsu dzīvi labāku - šeit.
Iepirkumu grozs pagaidām ir tukšs !
Zolitūdes iela 49a, RĪGA, LV-1029. Tālr.: 29 266 927