Preču apmaksa

Pircējiem, kas iepērkas interneta veikalā www.prormotors.lv , kā vienīgais šobrīd pieejamais apmaksas veids ir “Priekšapmaksa ar pārskaitījumu”. Priekšapmaksu Jūs varat veikt ar savas Interneta bankas palīdzību (SEB, Citadele banka, Swedbank, DnB, u.c.) vai jebkurā savas bankas filiālē, pamatojoties uz Jūsu e-pastā saņemto pasūtījuma apstiprinājumu ar priekšapmaksas AVANSA Rēķinu un norādot pasūtījuma numuru.

Pasūtījumu komplektēšana un izsūtīšana tiek uzsākta pēc priekšapmaksas saņemšanas (naudas ienākšanas mūsu bankas norēķinu kontā). Pasūtījumi, kuri nav apmaksāti 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas, tiek anulēti.

Ja pasūtītā prece nav uz vietas noliktavā, tad klients tiek informēts par to pirms Avansa rēķina izrakstīšanas un maksājuma veikšanas. Klients tiek informēts par laiku, kad saņems pasūtīto preci.

Pasūtījuma izgatavošanas laiks, piegāde un piegādes maksa

Pasūtījums tiek izgatavots 2-3 darba dienu laikā pēc Tavas veiktās priekšapmaksas saņemšanas.

Pasūtījumu piegādes veidu vari izvēlēties pasūtījuma noformēšanas gaitā. Pašlaik pieejamie piegādes veidi ir:

  • Sūtījuma saņemšana mūsu motosalonā Zolitūdes ielā Zolitūdes ielā 49A, Rīgā no pulksten: 10.00-19.00 (izņemot sestdienu un svētdienu) bezmaksas.;
  • Sūtījuma piegāde (rezerves daļas, aksesuāri, drēbes un citas mazgabarīta preces) – iespējama piegāde izmantojot OMNIVA pakalpojumu;
  • Sūtījuma piegāde, kas lielāki par pasta pakām, iespējama iepriekš vienojoties telefoniski.

Ja pasūtīto preci nepieciešams nogādāt ārpus Latvijas, sazinieties ar mums.

Naudas atgriešanas garantija

Pēc mūsu valsts likumdošanas Tev ir tiesības pārdomāt un atteikties no pirkuma 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža. Mēs, savukārt, garantējam Tev, ka šajā laika periodā, atgriežot iegādātās preces bez bojājumiem un pilnā komplektācijā, Tu bez jebkādām ierunām saņemsi atpakaļ par precēm samaksāto naudas summu.

Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atteikties no preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā, sedzot izmaksas, saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no preces piegādes dienas – ja pasūtīta prece, no pēdējās preces piegādes dienas – ja pasūtījumā iekļautas vairākas preces, no pēdējās preces partijas vai daļas piegādes dienas – ja piegāde veicama pa partijām vai daļām.

Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē Pircēja paziņošanu par atteikšanos no preces un iesniegšanu jeb nosūtīšanu Pārdevējam.

Atteikšanās paziņošanai Patērētājs var izmantot Atteikuma veidlapu vai citu brīvā formā iesniegtu vai izteiktu paziņojumu par atteikumu, kurā Patērētājs obligāti norāda:

  • Adresātu (pārdevēja nosaukums, faktiskā adrese, tālruņa numurs, e-pasta adresi);
  • Es paziņoju, ka es vēlos atteikties no šādas preces iegādi;
  • Pasūtīšanas datums/saņemšanas datums;
  • Patērētāja vārds un uzvārds;
  • Patērētāja adrese;
  • Patērētāja paraksts (tikai tad, ja šo veidlapu raksta un iesniedz uz papīra);
  • Datums.

Atdodamā prece Patērētājam jānogādā pēc adreses Zolitūdes iela 49A, Rīga Latvija, LV-1029 un tai ir jābūt pilnā komplektācijā.

Tiklīdz Jūsu atgriezta prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pastu, lai informētu, ka esam saņēmuši jūsu atpakaļ nosūtīto vienumu. Mēs arī paziņosim Jums par atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Nauda par preci tiek atdota atpakaļ izmantojot bezskaidras naudas norēķinu 7 dienu laikā.